WYRÓB PIECZĄTEK

Produkcją - wyrobem pieczątek zajmujemy się od 1993 roku zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. 
PIECZĄTKI, AUTOMATY, DATOWNIKI, KOŁKI
Image
W naszej ofercie m.in. pieczątki serii Priner, Printer IQ, Green Line, Microban. Polacamy najchętniej wybierane pieczątki serii Printer Compact linia pieczątek wyposażonych w dużą zatyczkę, idealnie dopasowaną do powierzchni automatu. Dostępna w sześciu rozmiarach oraz siedmiu atrakcyjnych kolorach obudowy + kolory świata.
TUSZE DO PIECZĄTEK ORAZ SPECJALISTYCZNE
Image
Tusze COLOP do stempli gumowych, metalowych i polimerowych o bardzo gęstej konsystencji oraz intensywnych kolorach. Gwarantują jednorodne, mocne, czytelne odbicie pieczątki. Ponadto w ofercie: Tusze przeznaczone do znakowania różnego typu powierzchni, takich jak: szkło, porcelana, metal, tkaniny, skóra, zabawki czy żywność.
E-MARK
PIECZĄTKA NOWEJ ERY
Image
To pierwsze elektroniczne urządzenie do znakowania. Dzięki E-mark możesz znakować bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Przy pomocy aplikacji personalizuj grafiki, automatycznie zmieniaj numerację oraz drukuj grafiki o dużej powierzchni. Dzięki możliwości przesłania 3 różnych grafik do urządzenia możesz łatwo i szybko zmieniać odbicia w razie potrzeby.

JAK ROBIMY PIECZĄTKI

Laser VLS 3.50
Technologia laserowa to jedna z najnowszych metod wykonywania pieczątek. Opiera się na wykorzystaniu innowacyjnych urządzeń – ploterów laserowych, które emitują promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie fal podczerwieni. Produkcja płytki tekstowej pieczątki polega na wycięciu za pomocą wiązki lasera projektu pieczątki w specjalnej gumie, przeznaczonej do grawerowania. Technologię tą cechuje niezwykła dokładność wykonania pieczątki - wyrażne krawędzie odbić, możliwość wykonania małych czcionek (nawet 5 pkt). Możliwość wykonania skąplikowanych czcionek, znaków graficznych, logotypów a nawet zdjęć. Pieczątki w kilku kolorach odbić także nie stanowią problemu. 
ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ FIRMY COLOP
Image