Witamy

Witamy

Nasza firma w obecnej formie funkcjonuje na rynku od 1998 roku. Jednak początki działalności sięgają roku 1989.

Wprawdzie główna działalność skupia się na reklamie wizualnej i poligrafii, nie mniej jednak w 2000 roku potrzeby lokalnego rynku zdopingowały nas do poszerzenia działalności o dorabianie kluczy. Dlaczego – bo w tym właśnie momencie w naszej jakże przepięknej miejscowości nikt tego nie robił. I tak to się  zaczęło. Od tego momentu cały czas uczymy się, zdobywamy doświadczenie i wiedzę.

W chwili obecnej pozwala nam to na dorobienie kluczy mieszkaniowych do zamków cylindrycznych, nawiercanych pionowo oraz rurkowych typu GERDA. W ofercie oczywiście także dorabianie kluczy samochodowych, kluczy z immobilizerem (stały i zmienny kod), kluczy FORD (potocznie często nazywany „Gwóźdź”). W ofercie posiadamy także m.in.: obudowy pilotów, przyciski (gumki) do pilotów, groty. Przy okazji prowadzimy sprzedaż baterii, breloków, kłódek, wkładek, zamków i wielu innych ciekawych gadżetów oraz akcesoriów.

Nie spoczywamy na laurach, planujemy nowe inwestycje i staramy się wdrażać je w życie. Rozwijamy się i ciągle uczymy nowych rzeczy.Nie mniej jednak zdarzają się przypadki, że zostajemy zaskoczeni czymś innym niekoniecznie nowym ale starym bądź niewiadomego pochodzenia – zawsze staramy się pomóc, doradzić. Dlatego za cel stawiamy sobie sumienne realizowanie zlecenia aby możliwie jak najbardziej zadowolić Klienta. Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną jest to dla nas bardzo ważne – dla naszej i klienta satysfakcji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Właściciele

baner 750x100 JMA